Kód: 64

Vak na záda "Ze života pejskaře"

499 Kč
Skladem

Batoh, pytel, vak na záda. Ideální na procházky, nebo jen tak do města. A v obrázcích navíc naleznete celý pejskařský život.

Kategorie: BROKIVY KOLEKCE

Nosíte na procházky telefon, klíče, sušenku, vodu nebo placatku na uklidnění, když už nemůžete dál? Pak pro vás máme ideální řešení. Vak je lehký a všechny tyhle věci se vám tam vejdou. A navíc vypadá cool a vy se rázem zařadíte, mezi ty pejskaře, co prostě ví, co je teď v módě. A obrázky zobrazují celý pejskařský život. Všimněte si třeba hovna v pytlíku, pantoflí na rozkousání nebo Broka přinášejícího větvičky na házení.

Design batohu je náš vlastní podle návrhu Alice de Nuevo, která má na triku i ilustrace v knize. Každý je malinko odlišný a tak si můžete být jisti, že máte doma originál. Což se hodí k tomu štěkacímu originálu, co pravděpodobně máte doma taky.

Materiál i barva jsou vysoce odolné proti vodě, blátu, hlíně i močůvce. Nejsou ale odolné vůči smradu z rybí chcíplotiny, protože takový materiál na světě neexistuje. Vzhledem k tomu, že to je ale batoh pro vás a ne pro psy, byste se v tý rybě museli vyválet vy. A to snad jako.... Nebo...? No nic.