Kód: 70

Pamlskovník

199 Kč
Skladem

Nejlepší pomůcka pro psí rebely a jejich páníčky! Omyvatelný pamlskovník z odolného materiálu je 12cm dlouhý a 7cm široký. Vejde se vám tam právě tolik dobrot, aby pejskům stálo za to si vždycky na zavolání pro nějakou přiběhnout. Má očko, do kterého provléknete pásek od kalhot nebo sukně a můžete vyrazit a nahoře šňůrku, kterou stáhnete a pamlskovník se zavře. 

Kategorie: BROKIVY KOLEKCE

Pamlskovník je výborná věc, pokud cvičíte pejska pomocí odměn. Konec zapatlaným kapsám a slepeným pytlíkům, ze kterých narychlo lovíte pamlsek, když k vám pejsek běží na zavolání. Do pamlskovníku prostě sáhnete a máte. Je to důležitá součást i samotného výcviku, protože, jak víme, psiska je nutno odměnit ihned po provedení povelu, aby si všechno správně spojili. A když se vám zrovna nedaří z kapsy piškot vydolovat, ztrácí to smysl.

  
Pamlskovníky jsou super ještě z jednoho důvodu. Když máte doma pejska, co je zároveň mafián a zločinec, ale taky neuvěřitelný žrout, okamžitě si kapsičku spojí s dobrotama. A jakmile ho vezmete do ruky, v pejskových očích stoupnete o dva stupně. Což se vám hodí, když jste třeba zrovinka včera o dva stupně klesli po tom, co jste mu opět zakázali se vyválet v mršině, co už je v parku asi tři měsíce. Každopádně, pejsek si vás bude mnohem víc hlídat, když se vám u boku bude houpat pamlskovník místo koltu. A bude vědět, že jakmile ho přivoláte a on přiběhne, vypálíte přímo od boku nějakou tu dobrotu. A to se zkrátka hodí. 

Jo a kapsička se samozřejmě nemusí používat jen jako pamlskovník. Protože ho lze stáhnout šňůrkou a zavřít, klidně do něj taky místo dobrot můžete dát klíče, i menší mobil by se vám tam vešel. A pokud lezete (jako po skalách a tak), můžete si tam dát takovou tu bílou věc, aby vám neklouzaly ruce. Fakt, lezci to říkali! (Magnesium se to jmenuje, Baruno.  Jo. To si tam můžete dát a už vám žádná skála neproklouzne.)

Design je náš vlastní podle návrhu Alice de Nuevo, která má na triku i ilustrace v knize. Každý pamlskovník je odlišný, s různými obrázky, a tak si můžete být jisti, že máte doma originál. Což se hodí k tomu štěkacímu originálu, co pravděpodobně máte doma taky.

Materiál i barva jsou vysoce odolné proti vodě, blátu, hlíně i močůvce. Nejsou ale odolné vůči smradu z rybí chcíplotiny, protože takový materiál na světě neexistuje.